Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Blogu i Blerines

Vini re, vini re! “Blogu i Blerinës” në newsbomb.al

Përshendetje! Fillimisht le të njihemi! Unë quhem Blerina, dhe drejtoj prej 6-vitesh qendrën estetike “Florescenter” në kryeqytet. Kjo do të jetë...

Lajmet e fundit