Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Blogu i Blerines

Njollat në fytyrë dhe djegia nga dielli, këto janë RREGULLAT që DUHEN zbatuar me PËRPIKMËRI

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Në verë është koha kur deti është destinacioni i thuajse secilit prej nesh. Ka prej tyre...

SHTATZËNIA/ Ja çfarë DUHET dhe NUK duhet të bëni gjatë muajve të pritjes

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të jesh në pritje të ëmbël është gjithmonë bukur...Për të gjitha ato që kanë kaluar një...

Këto janë 10 super ushqimet që rinojnë lëkurën

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Përveç trajtimeve të ndryshme estetike,  shumë të rëndësishme për lëkurën tonë, veçanërisht atë të fytyrës janë...

Dëshironi të humbni peshë? Blerina ju tregon DIETËN efektive

Blogu i Blerinës- newsbomb.al A keni dëgjuar ndonjëherë për ndonjë regjim ushqimor, lehtësia e të cilit në realizimin e tij është...

DOMOSDOSHMËRI/ 11 këshilla për detoxin pranveror! 

Blogu i Blerinës- newsbomb.al   Më në fund pranvera erdhi. Edhe nëse moti do të pësojë ndryshime, zyrtarisht ne jemi në...

Vera po afron dhe celuliti ju streson? Blerina zbulon si t’a zhdukni me këtë lloj masazhi

Marsi është muaji i duhur për të folur për masazhet anticelulit dhe modeluese. Mua të parës e më pas të gjithë juve që keni...

Ju shqetësojnë këmbët se nuk kanë perimetrat e duhur? Blerina zbulon sekretet! Ja ç’duhet të bëni

Sa e sa herë i kemi thënë vetes, po këtyre kofshëve ç'tu bëj. Natyrshëm lind kjo pyetje kur pjesët e tjera të trupit i...

Ky është minerali që do t’ju ndihmojë të ulni peshën e të mbani trupin në formën që doni (Duhet ta konsumoni për 18-21 ditë)

Blogu i Blerinës në newsbomb.al   Sot kam vendosur të flasim për magnezium, rëndësinë e tij, jo vetëm për organizmin tonë...

Mitet e gabuara për dietën dhe mirëqenien që nuk duhen besuar

Blogu i Blerinës- newsbomb.al Mitet e gabuara për dietën dhe mirëqenien që nuk duhen besuar Besoj të gjithë e keni venë...

E PABESUESHME ç’është në gjendje të bëjë UTHULLA (7 gjërat që duhet të dini për të)

Blogu i Blerinës në newsbomb.al   Konsiderohet si eliksir i bukurisë, natyral 100% dhe mund të themi pa frikë që ka...

Lajmet e fundit