Blogerja e njohur shqiptare humb nënën nga Covid, rrëqeth me fjalët: Unë forcën time e futa në dhe sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:22 19-11-2020 Blogerja e njohur shqiptare humb nënën nga Covid, rrëqeth me fjalët: Unë forcën time e futa në dhe sot

Blogerja e njohur e modës, Linda Dido, ka humbur nënën e saj për shkak të koronavirusit.

 

Lajmin e e ka bërë me dije vetë blogerja me anë të një postimi në rrjetet sociale, me fjalë prekëse teksa i ka dhënë lamtumirën të ëmës.

Ndër të tjera Linda thotë se ajo luftoi fort, por nuk mundi ta fitonte këtë betejë.

“Ti luftove fort e embla ime per te mos u larguar nga kjo jete ,,ne luftuam bashke dhe une te premtova qe do ishim bashke deri ne fund. Me fal o ma qe nuk e mbajta fjalen por te lutem nese je duke me pare me jep bekimin tend dhe pak nga forca jote.

Une kam pas frike nga vdekja por tani qe ti nuk je me asgje nuk me tremb sepse e di qe ti do me presesh me krahe hapur siç beje gjithmone. Te gjithe me thone behu e forte por une forcen time e futa ne dhe sot ,ti ishte forca ime ,mbeshtetja ime me e madhe. Qofte mallkuar ky virus qe t’u rikthye dhe te largoj prej meje pergjithmone

Pusho ne paqe se luftove mjaftueshem. Linda jote nuk do qesh dot me kurre si ne kete foto prane teje,” shkruan blogerja e njohur në postimin e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futbollisti Eros Grezda poston foto me mamanë e tij, njihuni me vjehrrën simpatike të Oriola Marashit
‘Kur ke me pjell?’ Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese gjatë shtatzënisë »
Article Logic
Execution time: 0.011135101318359
array(1) { ["section"]=> string(107) "blogerja-e-njohur-shqiptare-humb-nenen-nga-covid-rreqeth-me-fjalet-une-forcen-time-e-futa-ne-dhe-sot-228342" }