Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Blogeri i njohur publikon KONTRATËN e ‘Përputhen’: Gjobitesh 5.000 euro për një punë ku nuk merr rrogë!!!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd3568f31ad1b39576abed43420a8f22

Blogeri Olti Curri ka publikuar kontratën e një prej konkurentëve të programit “Përputhen”, e cila përmban 16 pika, për të cilat konkurentët kanë rënë dakord dhe kanë firmosur.

Në një prej pikave shkruhet se nëse konkurentët largohen nga programi në mënyrë “të njëanshme”, do të gjobiten deri në 5.000 euro. Për këtë pikë ironizon dhe blogeri, duke thënë se gjobitesh për një punë në të cilën nuk merr rrogë.

“Publikohet kontrata e “Perputhen” per konkurentet. Kete piken qe gjobitesh 5.000 euro per nje pune qe nuk merr rroge nuk e kuptoj, po nejse ka juriste faqja plot qe do e sqarojne ne komente…”, shkruan ai, ndërsa iu jep mundësi komentuesve që të shohin nëse ajo është e drejtë apo jo.

144672545_4396853846998701_3768151210434402386_o.jpg
144969208_4396853883665364_6219612962546953274_o.jpg
144452779_4396853876998698_8660971000494213722_o.jpg
143948205_4396853863665366_4274373715730595528_o.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img