Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Bllokohet skafi në Vlorë, dyshohet se përdorej për të transportuar drogë

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ditën e sotme ka sekuestruar një mjet lundrus i cili dyshohet se përdorej për transportim të lëndëve narkotike.

Nga informacionet paraprake mësohet se skafi është gjetur në afërsi të plazhit të Zvërnecit dhe dyshohet se përdorej për trafiqe të paligjshme.

Mjeti i paregjistruar është zhvendosur drejt pikës së Triportit, ndërkohë që policia po kryen verifikime edhe për dy mjete të tjera.


Më shumë