Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Bllokohet rruga Milot-Balldren, ndërhyn USHTRIA në ndihmë të automjeteve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea855231469c053a0c5af2901ef0ab50

Moti i keq ka shkaktuar probleme në qarkullimin e mjeteve në aksin Balldren – Milot.

Sipas informacioneve për Abc News, si pasojë e r

eshjeve të borës u bllokua aksi rrugor Lezhë në drejtim të Milotit. Policia i devijonte automjetet nga rruga e vjetër.

Mësohet se për të normalizuar këtë aks rrugor është dashur ndërhyrja e ushtrisë, të cilët dërguan batanije që u janë shpërndarë personave që kishin nevoje dhe karburant në rast se do kërkohej.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img