Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Bllokohet qarkullimi në rrugën Burrel – Skuraj, shkak bëhet shembja e masivit shkëmbor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shembja e një masivi shkëmbor në zonën e quajtur “Sektori C” ka bërë që të bllokohet qarkullimi në rrugën nacionale Burrel – Skuraj.

Prej orës 5 të mëngjesit është krijuar një varg automjetesh që lëvizin në drejtim të Tiranës dhe Burrelit, ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur policia.

Një mjet tip fadrom po punon për heqjen e gurëve dhe për lirimin e rrugës, teksa kujtojmë se ky aks bëhet problematic sa herë që bie shi, për shkak se mungojnë rrjetat mbrojtëse në shpatin e malit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img