Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Bllokohet kamioni në Kakavijë, ishte vjedhur në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

77eb7a940cb8502f49a56934dde3271a

Ditën e sotme policia kufitare e Kkavijës ka ndaluar e bllokuar një kamion, i cili rezultonte i vjedhur në Greqi.

Mësohet se rreth orës 15:00, në hyrje të territorit shqiptar është kryer bllokimi i një automjeti tip kamion i markës Mercedes Benz, me traga ZHE4429, pasi ishte vjedhur në Greqi dhe rezultonte i shpallur në kërkim nga Interpoli.

Është arrestuar në flagrancë shetasi me inicialet S.B, nga Tepelena, i cili është shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Gjirokastrës me akuzën e “Trafikimit të mjeteve motorike”.

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img