Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Bllokohet” autostrada Tiranë-Durrës, përfshihen në aksident disa mjete, polici i Rrugores mundohet të qetësojë shoferët (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur afro 30 minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, me drejtim qytetin bregdetar, pranë një qendre tregtare, shkruan newsbomb.al. Për persona të lënduar deri tani nuk ka informacion.

Nga ajo që mund të shquhet nga fotot e mëposhtme, të paktën tre mjete janë përfshirë në aksident, një prej të cilëve me targa të Kosovës. Një efektiv i Policisë Rrugore ndodhej në vendngjarje, dhe është munduar të qetësojë shoferët e tensionuar.

Për disa minuta, autostrda është “bllokuar” dhe pa pasur vështirësi në qarkullimin e mjeteve, duke shkaktuar radhë.

Foto – Aksidente Rrugore

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img