Hapësire reklamuese

Aktualitet

Bllokohen mallra dhe ilaçe kontrabandë në doganën e Morinës, arrestohet shoferi

Shkruar nga Newsbomb

Në Pikën e Kalimit kufitar të Morinës janë bllokuar një sasi mallrash dhe ilaçesh krontabandë.

Në mjetin tip furgon në pronësi të shtetasit R.LL janë gjetur të fshehur mallra të padeklaruara.

Gjatë kontrollit, gjithashtu është gjetur e fshehur një sasi e konsiderueshme ilacesh.

Policia ka bërë të mundur ndalimin e shtetasit dhe  bllokimin e mjetit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese