Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Bllokohen gjashtë automjete në Vlorë, 2 prej tyre pa leje drejtimi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1554661d7aed8b7646fa24415d01117d

Policia e Vlorës ka bllokuar gjashtë automjete, nga të cilat 2 pa leje drejtimi.

Mësohet se janë vendosur 17 masa administrative për shkelje të ndryshme të rregullave të qarkullimit rrugorë.

Sakaq, bëhet me dije se nuk ka patur raste të thyerjeve të rregullave në kuadër të masave të marra ndaj koronavirusit.

Njoftimi i policisë:

Janë bllokuar 6 automjete nga të cilat 2 pa leje drejtimi.

Janë vendosur 17 masa administrative për shkelje të ndryshme të rregullave të qarkullimit rrugorë.

Nuk kemi patur raste të bërjes së proces verbaleve për lokale dhe ambjente të hapura, apo këmbësorë jashtë orarit etj.

Vazhdon zbatimi i masave të vendosura në Aktet Normative Nr.3 dhe 4, situata po ndiqet në dinamik.

Probleme të veçanta nuk janë evidentuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img