Hapësire reklamuese

Aktualitet

Bllokohen 10 persona në pikën turistike të Bogës, një turist i lënduar

Shkruar nga Newsbomb
Bllokohen 10 persona në pikën turistike të Bogës, një

Një grup prej 10 personash kanë mbetur të bllokuar në pikën turistike të Bogës në Malësi të Madhe.

Sipas informacioneve turistët janë nisur për ngjitje dhe më pas në kthim janë bllokuar. Raportohet se një prej turistëve ka mbetur i lënduar dhe e ka të pamundur të kthehet.

Grupi prej 10 personash ka njoftuar policinë per t’i ardhur në ndihmë. Menjëherë pasi janë njoftuar drejtvendngjarjes janë nisur Forcat e Sigurisë Kombëtare dhe forca e Policisë të Komisariatit Malësi e Madhe.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese