Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Bllokohen 1 ton gëzhoja predhash në një pikë skrapi në Maminas, arrestohen 2 persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b3abd8b647cd3e9810960fa7387255fe

Ditën e sotme janë bllokuar 1 ton gëzhoja predhash në një pikë skrapi në Maminas.

Në pranga ka rënë R.Q 30 vjeç punonjës në pikën e skrapit si dhe G.l 32 vjeç punonjës skrapi në Shijak.

Ende nuk ka detaje të tjera në lidhje me këtë ngjarje.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img