Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Bllokimi i RINASIT, reagon Basha: Rama përgjegjës për këtë, e di që do humbasë dhe përdor çdo marifet të pisët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas bllokimit të punës në Aeroportin e Rinasit.

Me anë një postimi në rrjetet sociale ai i bën thirrje kryeministit Edi Rama ta ndërpresë grevën dhe të ndalë kërcënimet ndaj shqiptarëve.

Basha ndër të tjera shkruan se Rama e di shumë mirë që do të humbasë dhe prandaj po përdor çdo marifet të pisët.

“I bëj thirrje Ramës ta ndërpresë menjëherë grevën dhe të ndalë kërcënimet ndaj shqiptarëve që sot duan ndryshim dhe shpresë pas 8 viteve të dështimeve të tij.

Rama e di tashmë fare mirë se do të humbasë, prandaj po përdor çdo marifet të pisët. Pas grevës në aeroport që dëmton qytetarët shqiptarë qëndron vetë Rama. Ai është i vetmi përgjegjës për këtë,” shkruan Basha.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img