Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

BLINDOHET Shkodra, atentati ndaj 47-vjeçarit, policia jep DETAJE: Autori hyri brenda i maskuar dhe qëlloi me kallashnikov

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje në lidhje me atentatit ndaj 47-vjeçarit Prek Tonaj mbrëmjen e sotme në fshatin Grudë.

Uniformat blu bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 19:15 në fshatin Grudë e Re në Shkodër, në ambientet e një lokali.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të zbuluar dinamikën e ngjarjes.

Ndërkohë, janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 13.02.2022, rreth orës  19:15, në fshatin Grudë e Re, Shkodër, në rrethana ende të paqarta, në ambientet e një lokali, është vrarë me armë zjarri shtetasi P. T., 47 vjeç, banues në Grudë, Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Më shumë


spot_img

spot_img