Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Bleva 5 gramë hashash dhe piva menjëherë 2”, ZBARDHET dëshmia e autorit që terrorizoi me makinë qytetarët në Sheshin Skënderbej

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arben Mema pak më parë ka terrorizuar qytetarët në Sheshin “Skëndërbej”. Ai u fut me makinë dhe rrezikoi jetën e qytetarëve dhe fëmijëve që ndodheshin aty.

Para Policisë është shprehur se para se të shkonte të votonte ka blerë 5 gramë hashash dhe se ka pirë 2.

Ai është ka treguar se nuk mban mend asgjë, veç faktit që makinën që kishte e kishte marrë me qera një ditë më parë.

Gazetarja Klodian Lala është shprehur se 32-vjeçari e kishte marrë makinën me qera në Kamëz, e ditën e sotme kishte shkuar për të votuar në Kombinat, aty ku kishte dhe QV e tij.

Fatmirëisht nga ngjarja e rëndë nuk ka pasur të lënduar. Ishte i riu hero, Klodian Elqeni, ai i cili neutralizoi Memën.

Më shumë
spot_img
spot_img