Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Blerina Gjylameti uron Pashkët dhe poston foton e ëmbël me djalin e vogël: Familja e madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Blerina Gjylameti ka publikuar një foto shumë speciale dhe të veçantë në rrjete sociale, dhe të gjithëve na “shkriu zemra”.

Në foto është djali i saj i vockël i cili mban një vezë të kuqe në dorë, i veshur me një kostum marinari dhe me syçkat që i shkëlqejnë.

“Gëzuar Pashkët! Ardhtë e mbarë për të gjithë besimtarët ortodoks!”, shkruan Gjylameti krahas fotos.

180045937 3570494749722450 2604019589013630878 n

Këto Pashkë janë të parat për të voglin e saj, i cili ka pak kohë që i është bashkuar familjes së madhe.  

spot_img

Më shumë

spot_img