Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Blerina Gjylameti respekton heshtjen zgjedhore, nga fushata elektorale “arratiset” me të birin drejt liqenit të Pogradecit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas një periudhe të gjatë “raskapitëse” të fushatës, nga një fshat në një fshat tjetër në kuadër të fushatës elektorale të gjithë kandidatët gjatë gjithë kësaj periudhe nuk kanë patur kohë për të kaluar me fëmijët dhe familjarët e tyre.

Kandidatja per deputete për Partinë Socialiste në Pogradec, Blerina Gjylameti ka vendosur që këtë të shtunë të respektojë heshtjen zgjedhore dhe të kalojë momente pranë familjes së saj.

albsig

Buzë liqenit të Pogradecit duke mbajtur në krahë Kroin e vogël, Blerina ka uruar një fundjavë të mbarë për të gjithë.

“Fundjavë të mbarë nga ne”- shkruan Blerina krah fotos me djalin e saj të vogël Kroin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img