Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Blerina Gjylameti: Rama është vizionar dhe me plot energji, Bashës do i dalë gjumi në 26 prill

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c65221e11de6e8bc96be9bbccd71fa9

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti e ka cilësuar si një vizionar dhe me plot energji kryeministrin Edi Rama.

Ajo ironizoi në studion e emisionit “Bardh a Zi” edhe kryedemokratin Lulzim Basha, për të cilin tha se do të zgjohet në 26 prill.

Basha ka një listë ëndrrash që nuk i dalin në 26 Prill, kur t’i dalë edhe gjumi përkundër dikujt që është vizionar dhe ka realizuar gjithmonë ato që premton. Ky pushtet nuk është i tepër kur nuk të mungon energjia. Në datë 26 atyre do i dalë gjumi dhe do kuptojë që kanë besuar te dikush që nuk i beson as vetes”, u shpreh Gjylameti.

Më shumë

spot_img
spot_img