Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Blerina Bombaj tregon vështirësitë nga koha kur ishte studente: Ushqimi i vetëm që mund të përballoja në kioskën e shkollës ishte më i liri

spot_img

Lajme të ngjashëm

eb9aa076e28fb8d1143dd5ce3d06e240

Dietologia Blerina Bombaj duket se është mjaft aktive në rrjete sociale, ku poston çdo ditë, foto nga përditshmëria të cilat në shumë raste janë mjaft pikante.

Mirëpo, ajo herë pas here i shton dhe shkrime personale, në lidhje me jetën e saj.

Së fundmi, Bombaj ka postuar një foto me të bijën, Anën, e cila është duke shijuar një kulurin me susam. Me këtë rast, dietologia ndan me të gjithë ndjekësit  një histori të trishtë nga koha kur ishte studente.

‘Po shijoj nje kafe me Anen, e cila po provon “kulurin” me susam, ushqimi i vetem qe mund te perballoja ne kjosken e shkolles kur isha studente, pasi ishte asortimenti me i lire, ndersa te tjeret merrnin sanduçe’, shkruan Blerina.

Screenshot_1.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img