Blerina Bombaj na rikthen pas në kohë, ja si dukej në vitet '90

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:08 14-01-2019 Blerina Bombaj na rikthen pas në kohë, ja si dukej në vitet '90

Dietologia Blerina Bombaj duket se është mjaft aktive në rrjete sociale, ku poston çdo ditë, foto nga përditshmëria të cilat në shumë raste janë mjaft pikante.

Së fundmi Blerina ka publikuar një foto të shumë viteve më parë kur ajo ishte adoleshente, duke na rikthyer pas në vitet 1990.

Siç shihet edhe në foto, dietologia ka pozuar së bashku me mikeshën e saj Julia Dhame, presidente e Federatës së Motoçiklizmit.

Blerina së bashku me Julian shihen të buzëqeshura dhe të veshura thjeshtë me xhupa dhe xhinse.

'Miremengjes retrospektiv, me dy adoleshente te lumtura te Tiranes se viteve ‘90, njera me e dobet se tjetra', shkruan dietologia krahas fotos.

fhfg.jpg

jkyk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të rikthehesh në origjinë, Kiara Tito bën NDRYSHIMIN e papritur
Habit gazetarja shqiptare: Kam të dashur 7 vite më të vogël se vetja »
Article Logic
Execution time: 0.008842945098877
array(1) { ["section"]=> string(68) "blerina-bombaj-na-rikthen-pas-ne-kohe-ja-si-dukej-ne-vitet-90-148811" }