Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Blerim Reka arrin nënshkrimet, tashmë zyrtarisht kandidat për president i Maqedonisë së Veriut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Profesori Blerim Reka, ka  arritur të mbledhë nënshkrimet nga qytetarët për të garuar në zgjedhjet e ardhshme dhe tashmë është zyrtarisht kandidat për president i Maqedonisë së Veriut. 

albsig

spring

Nga shtabi i tij zgjedhor kanë thënë se në më pak se 15 orë janë mbledhur mbi 11 000 mijë nënshkrime. 

Kandidati i pavarur, prof. dr. Blerim Reka, tashmë është zyrtarisht kandidat në zgjedhjet presidenciale në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Në më pak se 15 orë, Rekën e kanë përkrahur mbi 11 000 mijë qytetarë, të cilët e konfirmuar përkrahjen e fuqishme për kandidimin e tij’, kanë theksuar nga shtabi i kandidatit të pavarur për president të Maqedonisë së Veriut, profesor Blerim Rekës.  

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img