Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

d4c96492f9dbadd605f001b78f95eec1

Vrasja barbare e 4 vjeçarit Almir Aliut në Kumanovë të Maqedonisë ka prekur edhe futbollistin tetovar të Zvicrës, Blerim Dzemailin.

Dzemaili ka postuar në profilin e tij në “Instagram”, foton e 4 vjeçarit shqiptar dhe shkruan: “Jam pa fjalë”.

Almir Aliu u shtyp qëllimisht nga një shtetas maqedonas së bashku me dy prindërit e tij. 4 vjeçari humbi jetën si pasojë e plagëve të shkaktuara. 

Screenshot_10.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img