Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Bleona sulmon Iris Luarasin: “Kokëkashta” nuk më njeh, Ivës i thashë të vërtetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Iva Tiço është lajm i djeshëm”, kështu e ka konsideruar Bleona Qereti debatin e saj me gazetaren, por ka sulmuar një personazh tjetër publik, Iris Luarasin.

Duke komentuar në “Zonë e Lirë” në Tv Klan sherrin me Ivën, Bleona është shprehur se është shumë e zhgënjyer nga gazetarja për shkak të raporteve që ato kanë pasur dhe se nuk kanë lënduar komentet e Luarasit, pasi siç e ka quajtur ajo “kokëkashta”, nuk e njeh nga afër.

Sa i përket ofendimeve ndaj Ivës, këngëtarja u shpreh se ka thënë vetëm të vërtetën dhe asgjë më shumë.

“Ajo nuk është një sharje është vërtetë. Unë kam thënë të vërtetën. Kam pasur marrëdhënie korrekte me Ivën por jam e zhgënjyer. Asaj kokëkashtës, asaj Luarasit, ja fal se nuk më njeh, por Ivës që më njeh shumë mirë!”-, ka thënë Bleona.

Lexo edheShpërthen Bleona për Ivën: E dashur kur*ë, ke fjetur me burra të martuar

Më shumë

spot_img
spot_img