Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Bleona në Rusi/Djemtë e fotografojnë me bikini rrugëve, por takon edhe mjeshtrin e teknologjisë për të ‘’grabitur bankën’’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bleona me Alex Sparrow dhe me Konstantin Sidorkov

{mp4}22345{/mp4}

Më shumë

spot_img