Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Bleona, krijon bandën e saj mafioze

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bleona Qereti di gjithnjë të na surprizojë dhe të tërheqë vëmendjen e publikut.

Këtë herë, këngëtarja ka postuar këtë foto e cila për hir të së vërtetës na bën ta shohim disa herë, jo vetëm për faktin që Bleona gjendet mes dy bukoroshëve por edhe për atë ç’ka ajo shkruan poshtë fotos.

“Ky është klubi mafioz shqiptar dhe këta janë anëtarët”-shkruan Qereti.

Duhet thënë: Goxha klub ky i Bleonës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img