Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Bleona kapet keq me Iva Tiçon në “Opinion”: Mos mi bëj mua këto filma ti…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd44fab92e1fb3317950631cbc4477ae

Mjaft e ashpër u tregua gazetarja Iva Tiço rreth një vit më parë në studion e “Opinion”, kur diskutohej për daljen e famshme të Bleona Qeretit pothuajse nudo në një prej eventeve në SHBA.

E mesa duket ato fjalë, Bleona nuk i ka kapërdirë lehtë dhe ka gjetur mundësinë kur e ka pasur përballë Ivën,  në studion e “Opinion” për t’i shfryrë të gjithë inatin e akomuluar për një vit.

Bleona: Nuk ishe ti ajo që the hë me se nuk është ndonjë gjë, tani na del ndryshe…

Iva: Kam thënë që me këtë veshje nuk dukesh bukur…

Bleona: Po mos mi bëj mua këto filma ti.

Iva: E ke dëgjuar gabim…

Bleona: Unë këtë mund ta pres nga një injorant, por jo nga ty që më njeh shumë mirë.

Bleona: Më fal, më thuaj çfarë lidhje ke modën ti?

Iva: Asnjë lidhje, por kjo nuk do të thotë që të mos jap përshtypje time…

Lexo edhe: Bleonës i publikojnë videon topless në emision, sulmon Arjan Çanin: Një idiot që merret me b*thët e mia

Më shumë

spot_img
spot_img