Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Bleona i përgjigjet ish-kunatës, ja mesazhi emocionues (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7bffff9334644520b70b5bc9f3f91b21

Që pas intervistës në emisionin “Zonë e Lirë”, Bleona është revoltuar me disa portale që kanë shtrembëruar deklaratat e saj por motra e ish-bashkëshortit të këngëtares i ka dalë publikisht në mbrojtje.

“Bleona njerëzit nuk të njohin ty dhe zemrën tënde. Ti nuk je grua që blihesh. Sensi yt i humorit më bën të buzëqesh. Të dua”, shkruan Vera në dedikimin për Bleonën.

Por edhe këngëtarja ka reaguar me fjalët më të mira për ish kunatën e saj, Vera Bardha:

“E dashur Vera. Të dua gjithmonë, pavarësisht gjithçkaje. Faleminderit për të gjithë kohën dhe përkrahjen tënde gjatë viteve. Një grua e mrekullueshme, e fuqishme që gjithashtu bën edhe byrekun më të mirë në botë”, shkruan këngëtarja.

Vera për Bleonën:

13055372_1101957033204510_5409861578876255855_n.jpg

Bleona për Verën:

rthrtfhghghgh.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img