Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Bleona i kthen “nderin” Italisë pas intervistës: Vesh bikini me ngjyrat e flamurit italian

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c98ea6559fd14f08dfae51b924ea1ee3

Bleona Qereti pasi është intervistuar nga “Sky Magazine”, ka vendosur t’i kthejë “nderin’ duke u veshur me ngjyrat e flamurit italian.

“Si mos ta dua Italinë kur ajo më tregoi kaq shumë dashuri dhe mbështetje! Intervista ime në Sky magazine”, shkruan Bleona ndërsa poston këto foto me bikini.

Bleona tregoi për revistën italiane gjithë rrugëtimin e saj në Amerikë, bashkëpunimin me Timberland, si dhe takimin me një manjat rus.

Lexo edhe: Bleona rrëfen për takimin me manjatin rus. Ajo i besoi ëndrrën e saj, ai i tha “jo” por ja se ç’bëri këngëtarja

Më shumë

spot_img
spot_img