Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Blendi Klosi inaguron resortin luksoz në Gjirin e Lalëzit, komentuesit: Dil nga Golemi se qelbet erë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një resort gjigant në Gjirin e Lalzit, aq shumë të lakmuar nga miliarderët shqiptarë e të huaj, ka hapur dyert për turistët.

Është ministri Blendi Klosi që ka prerë shiritin së bashku me pronarët, e resortit në fjalë.

Gjiri i Lalëzit shpesh është bërë mollë sherri mes miliarderëve por edhe personazheve nga bota e krimit që kanë synuar të përfitojnë toka.

Aty ndodhen të ashtuquajturat vilat e politikanëve shqiptarë dhe jo vetëm.

E ndërsa ministri Klosi ka postuar fotot e investimit serioz, qyetetarët kanë gjetur mundësinë të shprehin shqetësimet e tyre në komente.

Një koment që bie në sy është ai i një qytetari që i thotë ministrit “Dil këtej nga pedonalia e Golemit se po qelbemi bashkia e Kavajes Bashkia më e pa përgjegjeshme gjith janë për të rrjepur”.

Më shumë

spot_img
spot_img