Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Blendi Fevziu tregon për marrëdhëniet me ish-kryeministrat: Me Nanon kam patur disa përplasje, ndërsa me Berishën raport miqësor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e sotme se momenti kur Sali Berisha dhe Fatos Nano i kanë dhënë dorën njëri-tjetrit në emisionin e tij ka qenë një nga momentet më të bukura në karrierën e tij.

Ai tha se me Fatos Nanon ka patur disa përplasje kur ai ka qenë kryeministër, por pjesa tjetër ka qenë një raport korrekt.

Për sa i përket Sali Berishës, Fevziu u shpreh se raporti me ish-liderin e PD ka qenë miqësor, ndërsa shtoi se ndryshimi i politikanëve duket te marrëdhënia që kanë me vartësit e tyre kur fitojnë pushtet.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img