Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Blendi Fevziu rrëfen ‘sherret’ me vajzën e vogël: Ma mori telefonin për ta hedhur në kosh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2904bdd3f2deacedfc17a39e10bc8660

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël.

Ai ka zbuluar edhe “sherret” e herëpashershme me të voglën për përdorimin e telefonit.

Fevziu u shpreh se vajza e tij i thotë se do t’ia hedhë telefonin në kosh.

Në një intervistë për “News 24”, moderatori thotë se vajza e vogël nuk e kupton që ai nuk e shmang dot përdorimin e telefonit, madje ai thotë se njëherë ia ka marrë për t’ia hedhur në kosh.

“Merrem me gocën, mundohem ta shëtis sidomos të premten ose të shtunën, ose të shtunë e të dielën që janë ditë pushimi merrem më shumë me të. Kurse gjatë ditës më pak, ka momente kur ajo më thotë do ta marr telefonin do ta hedh te koshi i plerave dhe ndonjëherë ma merr për të ma hedhur se i duket se e ndërpres dhe nuk ka vëmendjen e caktuar dhe unë e kuptoj këtë, por është e pamundur, është e pashmangshme. Mundohem t’ia shpjegoj, por ajo prapë s’e kupton, madje po e lashë telefonin e mori e hodhi e sigurt dhe unë e gjej me anë të orës me zilen që ajo s’di si ta caktivizoj për momentin. Kjo është jeta e sotme dhe unë e di që ajo kur të rritet do më justifikoj mua se me siguri jeta e saj do të jetë më e komplikuar se sa e imja”,- u shpreh moderatori.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img