Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Blendi Fevziu rrëfen “fiksimin” për deputeten socialiste: I rrija poshtë dritares

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ka zbuluar një histori nga rinia e tij, teksa diskutonte mbi gratë e pushtetshme në politikë.

Fevziu tregoi “fiksimin” e tij të adoleshencës me mësuesen, që ishte deputetja socialiste Arta Dade.

Gjithçka nisi nga deklarata e Monika Kryemadhit, e cila tha për Daden: “Unë kam qenë fëmijë, por si mbretëreshë e mbanin, sepse ishte e bukra e dheut, por edhe e mençur.”

“Po unë që e kam patur zyshë dhe që i rrija poshtë dritares?! Po lëri tani, mos i hap këto!”- u shpreh me humor gazetari i njohur, duke zbuluar kështu dobësinë e tij të hershme për politikanen që e dëgjonte e buzëqeshur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img