Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Blendi Fevziu merr surprizën më të bukur nga stafi për ditëlindjen e tij, Reis Çiço ja merr këngës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme, gazetari Blendi Fevziu festoi ditëlindjen e tij të 52-të. Krah urimeve të shumta, në këtë ditë kaq speciale për Fevziun nuk kishin si të mungonin as suprizat.

Kjo ditëlindje e ka gjetur Blendin në punë, megjithatë kolegët e tij u kujdesën që t’ja bënin sa më të veçantë.

Pas përfundimit të transmetimit të emisionit “Opinion”, stafi i tij e kanë suprizuar në ambientet e TVKlan, ku në tortë kanë shkruar “Vitet janë thjesht numër”. Mirëpo, ky ishte vetëm fillimi pasi nga storyt e publikuara nga vetë Fevziu, shihet gazetari Reis Çiço, i cili i këndon këngën e ditëlindjes kolegut të tij.

Gjithashtu nuk kishte si të mungonte nga vetë ai dhe një foto kur ka qenë i vogël. Në Instagram Fevziu ka publikuar një foto në krahët e nënës së tij, në qendër të Tiranës, ku krah saj kishte shkruar: Një nga ditelindjet e para….

187699577 478823389999307 1607227983344921672 n
Screenshot 15 15

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img