Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

BKT vijon me probleme/ Nuk punon automati, radhë të gjata tek sportelet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Banka Kombëtare Tregtare në Shqipëri vijon të ketë probleme me ofrimin e shërbimeve për klientët e saj. Sot gjatë mëngjesit janë bërë radhë të gjata pranë sporteleve të kësaj banke në Tiranë.

Qytetarët ankohen se nuk tërheqin dot pagat e muajit nëpërmjet automateve të BKT-së dhe janë të detyruar të presin në radhë të gjata për të mbaruar punë pranë sporteleve të bankës.

Fotot e mëposhtme janë realizuar nga newsbomb.al pranë degës së BKT-së tek rruga Myslym Shyri në Tiranë, ku radhët e gjata të qytetarëve kanë pushtuar trotuarin.

Sipas qytetarëve banka punon vetëm me një sportel dhe vetëm një person në një 1 orë arrin të mbarojë punë.

BKT-ja prej disa ditësh ka probleme me ofrimin e shërbimeve të saj. Në datë 3 gusht u njoftua se kishte pasur probleme me serverin dhe u ndërprenë shërbimet për klientët.

Por, prej dy ditësh kjo bankë ka njoftuar se problemi është rregulluar, por në fakt qytetarët vijojnë të kenë ankesa se nuk po marrin shërbimet.

226291730 813041772695152 7400588420727558771 n

227853485 542316336894156 6129862565986942747 n
Capture 17
BKT
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img