Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Biznesmenia e njohur nuk i lë vend imagjinatës, poston foton komplet nudo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Chiara Ferragni pëlqen që të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën shpeh herë. Ajo është një ndër vajzat pa komplekse dhe dashuron trupin e saj dhe këtë gjë e transmeton dhe te ndjekësit e saj.

Ferragnin e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk nguron të publikojë foto dhe pa recepieta.

albsig

spring

Së fundmi ajo ka postuar një foto teksa shihet me një gotë verë në duar dhe e mbuluar vetëm nga shuma, pra nudo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img