Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Biznesmeni Vis Martinaj i plagosur në BLLOK, refuzon të flasë për Policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që i palgosuri tjetër i cili ndodhet në gjendje më të rëndë, ndodhet në spitalin e Traumës dhe po mbahet nën vëzhgim nga mjekët.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img