Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Biznesmeni shqiptar kapet me kokainë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar në Itali është arrestuar për posedim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike.

albsig

spring

Sipas mediave italiane, bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Zotaj, ish pronar i një salloni bukurie dhe ortak në këtë biznes në qytetin e Riminit.

Zotaj u kap me kokainë të pastër 90%, të cilën e mbante në makinën e tij të parkuar. Gjykata në Itali ka pranuar gjykim të shkurtuar për shqiptarin pasi ka pranuar krimin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img