Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Biznesmeni nga Saranda pëson hemoragji cerebrale në mes të qytetit, niset me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme biznesmeni Gjergji Pirro ka pësuar pësuar hemoragji cerebrale teksa ishte duke ecur në qendër të qytetit të Sarandës.

Mësohet se ai është transportuar menjëherë në Spitalin Rajonal të Sarandës për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Por pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, 50 vjeçari është nisur me helikopter drejt Tiranës për një mjekim më të specializuar, ndërsa ende nuk bëhet me dije gjendja e tij.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img