Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Biznesmeni ndërtues përfshihet në debatin për Bregoviç; e degjova “live” në 2006, do shkoj prapë në Korçë (Ku gabojnë shqiptarët)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Debati për ftesën që Bashkia e Korçës i ka bërë këngëtarit sllav Goran Bregoviç “ka marrë dhenë”.

Duket se shqiptarët janë ndarë në pro dhe kundër performancës së tij gjatë festës së birrës në Korçë.

Lidhur me këtë ka reagur dhe biznesmeni i njohur i ndërtimeve, Sokol Kika, i cili thotë se shqiptarët janë përfshirë në një histeri politike dhe se mendimet e artistit nuk janë të njejta me ato të njerëzve të rëndomtë.

Me anë të një reagimi në rrjete sociale, ai thotë se e ka parë atë të performojë dhe ka ngelur i kënaqur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img