Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Biznesmeni i njohur shqiptar, qirinjë dhe shampanjë me ‘sex-simbolin’ e kinematografisë botërore (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Binzesmeni i njohur për kompanitë, makinat luksoze dhe pushimet e shtrenjta është parë nën shoqërinë e një prej ikonave të kinematografisë botërore, Pamela Anderson.

Ish-futbollisti Fatmir Hysenbelliu, i njohur edhe si biznemeni i “Hysenbelliu Group” ka kaluar një mbrëmje të këndshme me Anderson.

Mësohet se ata kanë qenë të ftuar në një party të organizuar nga vetë aktorja ku i ftuar ka qenë edhe biznesmeni simpatik. 

Më shumë

spot_img