Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Biznesmeni i njohur poston fotot: Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si anëtar besnik që kur ishte në opozitë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2c715a3b615519492905ca96d320f605

Biznesmeni i njohur Altin Prenga, ka publikuar një foto me deputetin Ilir Beqaj, duke pirë sot kafe tek “Mrizi i Zanave”.

Të dy shihen të qeshur në këtë ditë të bukur dimri, me diell e kohë të mirë. Prenga ka publikuar dhe një foto tjetër të 9 viteve më parë, kur e kishte vizituar Beqaj, asokohe në opozitë.

“Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si antar besnik i lëvizjes Sloë Food që 9 vite më parë kur ishte në opozitë dhe kishim më pak kile”, shkruan Prenga krahas fotove.  

155118972_3804798352914426_8969379672114914748_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img