Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Biznesmeni i njohur në Sarandë bie nga shkallët, merr plagë të rënda, niset me helikopter drejt Traumës (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një biznesmen i njohur në Sarandë është rrëzuar nga shkallët dhe ka marrë plagë të rënda.

Bëhet me dije se biznesmeni që është përfshirë në incident është Pëllumb Kuqi, 47 vjec, pronari i një hoteli ‘‘Mare” në Ksamil. Mësohet se aksidentalisht 47 vjecari ka rënë nga shkallët dhe ka marrë plagë të rënda, më së shumti në qafë.

Ai ka marrë ndihmën e parë në Sarandë dhe më pas është nisur me helikopter për në spitaline Traumës.

191213908 310424453887157 1395445090601627267 n
Pellumb Kuqi
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img