Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Biznesmeni i njohur në intervistë ndryshe, me rroba plazhi në breg të detit, duke treguar planet e veta (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E kemi parë shpesh me kostum, duke folur nëpër forume biznesi, nëpër podium apo konferenca. Por duket se shumë shpejt, Samir Mane, biznesmeni i suksesshëm i disa qendrave tregtare dhe grupit Balfin, do të na shfaqet në një intervistë ndryshe.

Eshtë gazetarja Alma Çupi që publikon foton nga intervista me biznesmenin, që duket tejet i relaksuar, madje, edhe i nxirë nga rrezet e diellit në këto ditë të nxehta.

Ata janë vendosur te kompleksi më i ri i vilave në bregdetin e Palasës. Samir Mane është i veshur sportiv, zbathur dhe me ngjyra totalisht verore të plazhit. Siç duket, biznesmeni po pranon të ketë edhe një profil publik social.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img