Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Biznesmeni homoseksual Elton Ilirjani: Gay nuk lind por bëhesh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Duke komentuar këtë shprehje, Elton Ilirjani ka treguar se ajo nuk është e vërtetë, pasi dhe ai vetë e ka kuptuar që kishte preferenca të tjera seksuale në moshen 11-12 vjeçare.

 

Më shumë

spot_img