Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Biznesi uli qepenat sot, reagon Basha: Iu tregoj 2 arsyet pse Rama është kundër biznesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky është vizioni dhe vullneti i Partisë Demokratike.

albsig

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img