BITCOIN shënon rritjen më të lartë të të gjitha kohërave, zbuloni çmimin e ri

Publikuar tek: bota, më 16:51 30-11-2020 BITCOIN shënon rritjen më të lartë të të gjitha kohërave, zbuloni çmimin e ri

Çmimi i Bitcoin ka arritur maksimumin e tij që nga koha e krijimit, pasi tashmë është rritur në 19,783 dollarë.

Rekordin e mëparshëm e arriti në dhjetor të vitit 2017.  Çmimi i fundit i lartë vjen pas një rritje të madhe gjatë 72 orëve të fundit, e cila e pa Bitcoin të rritej me më shumë se 3,000 dollarë në vetëm 3 ditë.

Çmimi i ri u regjistrua në Indeksin e Çmimeve Bitcoin CoinDesk (BPI), megjithëse shkëmbimet e tjera dhe gjurmuesit e çmimeve mbeten nja dyqind dollarë larg nivelit të lartë të të gjitha kohërave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri armen trondit botën: Mund të plasë sërish lufta...
Pasi u ‘zhduk’ nga Utah, tjetër monolit misterioz shfaqet në Rumani, mediat e huaja: Kush, çfarë e vendosi atje? (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011315107345581
array(1) { ["section"]=> string(83) "bitcoin-shenon-rritjen-me-te-larte-te-te-gjitha-koherave-zbuloni-cmimin-e-ri-229670" }