Hapësire reklamuese

Politikë

Bisedimet për në BE dhe Ilir META, Taulant BALLA: Gjermania na mbështet, komisioni të bëjë detyrën për presidentin (DEKLARATA E PLOTË)

Shkruar nga Newsbomb
‘’Është detyra e çdo institucioni në çdo vend të respektojë Kushtetutën dhe vendimet. Presidenti të marrë përgjegjësitë për vakancat e krijuara, si rasti në Shkodër. Komisioni parlamentar të bëjë detyrën’’, përfundoi Taulant Balla.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese