Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Biseda epike mes qytetarit ukrainas dhe ushtarëve rus të mbetur në rrugë nga nafta: Hajdeni t’ju shoqëroj deri në Rusi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img