Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Biondja seksi futet në dyqan me sëpatë dhe nis të masakrojë klientët (Video, pamje të rënda)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Mjekët i thanë gruas se shpëtoi falë flokëve të saj ‘rasta’ që zbutën goditjen e dytë të sëpatës që në të kundërt do kishte rezultuar fatale.

Sulmuesja është identifikuar si Evie Amati, 24 vjeçe. /Newsbomb.al

 

Më shumë


spot_img
spot_img